Керівництво Миролюбівської сільської ради

Голова сільської ради - Рудь Тетяна Олександрівна

Число, місяць і рік народження – 01 січня 1968 року

Місце народження – Україна, Дніпропетровська обл., Васильківський р-н, с. Тараново

Освіта – повна вища, Луганський сільськогосподарський інститут –зооінженер.

Загальний стаж роботи – 21 рік

З жовтня 2015 року обрана на посаду сільського голови Миролюбівської сільської ради, Покровськог р-н, Донецької обл.

Секретар сільської ради - Коноваленко Тетяна Дмитрівна

Число, місяць і рік народження – 21 серпня 1973 року

Місце народження – Україна, Донецька обл.,Красноармійський р – н,с. Петрівка

Освіта – базова вища, Словьянський радгосп – технікум, 30.06.1991, бухгалтерський облік у сільськогосподарському виробництві, бухгалтер

Загальний стаж роботи – 25 років

Працює – секретар Миролюбівської сільської ради Покровського району, Донецької обл. з жовтня 2015 року

Головний бухгалтер сільської ради - Шумакова Олена Михайлівна

Число, місяць і рік народження – 4 квітня 1986 року

Місце народження – Україна, Донецька обл.,Красноармійський р – н, селище Новоекономічне.

Освіта – базова вища, Харківський національний автомобільно - дорожній університет - менеджмент організацій.

Загальний стаж роботи – 5 років

Працює – головним бухгалтером Миролюбівської сільської ради Покровського р – ну,Донецької обл.,з грудня 2017 року.